Wyróżnia nas potwierdzona jakość: ISO9001 cjU, Akredytacja Kuratorium Oświaty
Szukaj nas w mediach społecznościowych

Kat.D – autobus

Example Of About Us Page


biurokracjaWszystkie dokumenty przy rozpoczęciu kursu:

Przy rozpoczęciu szkolenia w naszym sekretariacie załatwisz wszelkie, biurokratyczne formalności.
Wypełnimy razem z tobą wniosek wraz z załącznikami, z którymi udajesz się do swojego wydziału komunikacji, aby uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę (niezbędny dokument do rozpoczęcia szkolenia)
UWAGA! W myśl nowych przepisów należy mieć wydany dowód osobisty lub paszport!

sala_cRozpoczynasz zawsze spotkaniami z zakresu teorii:

Masz do dyspozycji przygotowaną salę szkoleniową wyłącznie dla zawodowych kierowców samochodów ciężarowych, autobusów i kwalifikacji wstępnej. Sala znajduje się na naszym placu manewrowym, na którym znajduje się bezpłatny parking.
Spotkania odbywają się w klimatyzowanej sali, część teoretyczną z zasad przepisów ruchu drogowego prowadzi instruktor ,instruktor techniki kierowania oraz inspektor transportu drogowego.

1Bezzwrotne materiały dydaktyczne:

– Podręcznik autom,
– Płyta CD z testami i sytuacjami drogowymi,
– Kontakt z wykładowcą do końca trwania całego szkolenia,
Dostęp online do video platformy szkoleniowej, gdzie znajdziesz niezbędną wiedzę zintegrowaną z podręcznikiem do czasu zdania państwowego egzaminu

dPodstawowe zajęcia praktyczne:

Po zajęciach teoretycznych umawiasz się indywidualnie z instruktorem jazdy (ośrodek gwarantuje minimum 3 jazdy w tygodniu).
Do wykorzystania min. ustawowe 40 lub 60 godzin zegarowych jazd z instruktorem, który jest czynnym zawodowo kierowcą na regularnej linii autobusowej. Do dyspozycji masz największy we Włocławku plac manewrowy do nauki jazdy, o pow. 5.600 m.kw wraz ze wzniesieniem, doskonale oświetlony w godzinach nocnych.
Jazdy autobusami marki Autosan Lider Midi, Solbus C10,5


 

plac_m_1plac_m_2


dsc01211Egzamin wewnętrzny:

Po zakończeniu kursu podstawowego podchodzisz do egzaminu wewnętrznego z części teoretycznej (oprogramowanie i klawiatura identyczna jak w WORD) oraz praktycznej (egzamin przeprowadza instruktor nauki i techniki jazdy), pojazdem wyposażonym w monitoring – na życzenie otrzymujesz płytę z nagraniem DVD.

dscf0054Biuro ośrodka:

W trakcie całego szkolenia, do dyspozycji biuro ośrodka, gdzie możesz załatwić wszelkie formalności, czynne w każdy powszedni dzień tygodnia.

 


OPŁATA ZA KURS :
– szkolenie podstawowe – 6400,00zł (przy posiadanej kat. „B”)
– szkolenie podstawowe – 4400,00 zł (przy posiadanej kat. „C”)